Selected image for MULTI ESSENCE Имуно кеси x20

MULTI ESSENCE Имуно кеси x20

450ДЕН

Опис на производот

Микрогранулите за директна примена MULTI ESSENCE ИМУНО го обезбедуваат потребното количество витамини и минерали, со цел да се задоволат зголемените потреби на организмот.

Спецификации

Бренд
MULTI ESSENCE

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4304KIYPFI

EAN /   код

EAN /   код
5310001268695
450ДЕН

Опис на производот

Микрогранулите за директна примена MULTI ESSENCE ИМУНО го обезбедуваат потребното количество витамини и минерали, со цел да се задоволат зголемените потреби на организмот.

Спецификации

Бренд
MULTI ESSENCE

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4304KIYPFI

EAN /   код

EAN /   код
5310001268695
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.