Slike NEXEN Автомобилски гуми 195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21
Slike NEXEN Автомобилски гуми 195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN Автомобилски гуми 195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

КУПИ ГУМИ
3.860ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
50

Ананас ID

Шифра на производот
XCZBPUL47V

EAN /   код

EAN /   код
ANKMX36A7O
3.860ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
50

Ананас ID

Шифра на производот
XCZBPUL47V

EAN /   код

EAN /   код
ANKMX36A7O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.