Selected image for NIP Четка за Шишиња 2 во 1

NIP Четка за Шишиња 2 во 1

280ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

• Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.

• Ергономски облик за цврсто држење

• Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.

• Отворче за закачување на четката

• Заштита од гребење со меки најлонски влакна

• Стилистички дизајн

• 0% BPA

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Унисекс
Без БПА
0% BPA

Ананас ID

Шифра на производот
IQWNROOYLI

EAN /   код

EAN /   код
ANY62WCQ44
280ДЕН

Опис на производот

• Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.

• Ергономски облик за цврсто држење

• Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.

• Отворче за закачување на четката

• Заштита од гребење со меки најлонски влакна

• Стилистички дизајн

• 0% BPA

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Унисекс
Без БПА
0% BPA

Ананас ID

Шифра на производот
IQWNROOYLI

EAN /   код

EAN /   код
ANY62WCQ44
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.