Slike NIP Цуцла лажалка силикон х2, 16-32 месеци
Slike NIP Цуцла лажалка силикон х2, 16-32 месеци

NIP Цуцла лажалка силикон х2, 16-32 месеци

Loco Croco
235ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

• (16-32 месеци).
• Цуцла која свети во ноќта.
• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
7FJFVLONJD

EAN /   код

EAN /   код
ANIU3VQE0L
235ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• (16-32 месеци).
• Цуцла која свети во ноќта.
• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
7FJFVLONJD

EAN /   код

EAN /   код
ANIU3VQE0L
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.