Selected image for NIP Држач за цуцла со кука

NIP Држач за цуцла со кука

188ДЕН

Боја:Тиркиз

Опис на производот

• Ја оддржува цуцлата чиста и е во дофат на бебето
• Голем отвор за лесно закачување на бебешката облека
• Наменето за цуцли со и без прстен
• Ременчето е направено од висок квалитет и е отпорно на плунка и пот

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DNJFV1SJUU

EAN /   код

EAN /   код
AN8X3VQ39C
188ДЕН

Опис на производот

• Ја оддржува цуцлата чиста и е во дофат на бебето
• Голем отвор за лесно закачување на бебешката облека
• Наменето за цуцли со и без прстен
• Ременчето е направено од висок квалитет и е отпорно на плунка и пот

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DNJFV1SJUU

EAN /   код

EAN /   код
AN8X3VQ39C
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.