Selected image for NIP Сад за Млеко во Прав

NIP Сад за Млеко во Прав

224ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

• 3 делови од садот за хигиенско и безбедно складирање на млекото во прав
• Овозможува распределување на млекото во прав
• Практично за складирање на грицки
• 0% BPA
(kontinjer za mleko vo prav) (nip)

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UMWNROPRT1

EAN /   код

EAN /   код
ANR72WC2KJ
224ДЕН

Опис на производот

• 3 делови од садот за хигиенско и безбедно складирање на млекото во прав
• Овозможува распределување на млекото во прав
• Практично за складирање на грицки
• 0% BPA
(kontinjer za mleko vo prav) (nip)

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UMWNROPRT1

EAN /   код

EAN /   код
ANR72WC2KJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.