Selected image for NIP Шише First Moments - Day&Night

NIP Шише First Moments - Day&Night

440ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Ергономска обликувана рачка, нашето nip® first moments Day & Night training шишето е многу лесно за држење, произведено за да го осамостои детето во неговото пиење. • Цуцлата на шишето е направена дури и при паѓање на шишето да не може да истече течноста од него. • мека и цврста силиконска цуцла пријатна за пиење и грицкање за привите запчиња. • Анти-колик вентил кој обезбедува рамномерен проток на пијалокот. • Со својот широк отвор, шишето е лесно за полнење и чистење.• Неговата рачка свети во темница, правејќи го шишето брзо и лесно да го најдете. • Рачката на шишето зависно од изложеноста на светлина може да свети и до 10 часа. • Високо квалитетна силиконска цуцла отпорна на гризење .• Непротекувачка цуцла при пад или играње .• Сите делови се компактибилни со програмата на nip® first moments.

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MVWNR0Q9JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZF2WCWN4
440ДЕН

Опис на производот

• Ергономска обликувана рачка, нашето nip® first moments Day & Night training шишето е многу лесно за држење, произведено за да го осамостои детето во неговото пиење. • Цуцлата на шишето е направена дури и при паѓање на шишето да не може да истече течноста од него. • мека и цврста силиконска цуцла пријатна за пиење и грицкање за привите запчиња. • Анти-колик вентил кој обезбедува рамномерен проток на пијалокот. • Со својот широк отвор, шишето е лесно за полнење и чистење.• Неговата рачка свети во темница, правејќи го шишето брзо и лесно да го најдете. • Рачката на шишето зависно од изложеноста на светлина може да свети и до 10 часа. • Високо квалитетна силиконска цуцла отпорна на гризење .• Непротекувачка цуцла при пад или играње .• Сите делови се компактибилни со програмата на nip® first moments.

Спецификации

Бренд
NIP

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MVWNR0Q9JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZF2WCWN4
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.