Selected image for NUK Цуцла За Шише Силикон 6-18 Отвор М 9253 Fc

NUK Цуцла За Шише Силикон 6-18 Отвор М 9253 Fc

185ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Карактеристики:
NUK е најстариот и најпознат Германски и Еропски бренд на акцесори наменети за мајки, бебиња и деца во најделикатниот период од нивниот живот.

Спецификации

Бренд
NUK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Материјал
Силикон
Возраст
6-18 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
54YRP2AMKN

EAN /   код

EAN /   код
4008600181118
185ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
NUK е најстариот и најпознат Германски и Еропски бренд на акцесори наменети за мајки, бебиња и деца во најделикатниот период од нивниот живот.

Спецификации

Бренд
NUK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Материјал
Силикон
Возраст
6-18 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
54YRP2AMKN

EAN /   код

EAN /   код
4008600181118
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.