0 thumbnail image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
1 thumbnail image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
2 thumbnail image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
3 thumbnail image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
4 thumbnail image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
Selected image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
Selected image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
Selected image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
Selected image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60
Selected image for PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60

PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60

Ananas direct badge iconбрзо
2.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60

 • Бебешките пелени Pampers се меки и нежни за кожата на вашето бебе.
 • Совршено се вклопуваат бидејќи обезбедуваат удобност на вашето малечко и отпорни се на истекување.
 • Pampers Active Baby пелените нудат целосна заштита, благодарение на тројниот систем на заштита кој инстантно ја апсорбира течноста и спречува нејзино истекување кај бутовите и половината
 • 1) Нивното флексибилно јадро веднаш ја впиваат течноста,
 • 2) заштитната бариера спречува истекување кај бутовите, и
 •  3) еластичните странични делови околу половината добро се прицврстуваат за заштита од протекување и преку ден и навечер, без оглед колку е размрдано вашето малечко.
 • Pampers Active Baby пелените се одобрени од Skin Health Alliance (Pampers diapers се SHA сертифицирани и безббедни за бебешката кожа)
 • Големина на пакувањето (за тежина): од 11-16кг.
 • 2x60 пелени

 

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9A4UTCGGSK

EAN /   код

EAN /   код
ANLUVHF938
2.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

PAMPERS Пелени Active Baby Junior 5 (11-16кг.) 2x60

 • Бебешките пелени Pampers се меки и нежни за кожата на вашето бебе.
 • Совршено се вклопуваат бидејќи обезбедуваат удобност на вашето малечко и отпорни се на истекување.
 • Pampers Active Baby пелените нудат целосна заштита, благодарение на тројниот систем на заштита кој инстантно ја апсорбира течноста и спречува нејзино истекување кај бутовите и половината
 • 1) Нивното флексибилно јадро веднаш ја впиваат течноста,
 • 2) заштитната бариера спречува истекување кај бутовите, и
 •  3) еластичните странични делови околу половината добро се прицврстуваат за заштита од протекување и преку ден и навечер, без оглед колку е размрдано вашето малечко.
 • Pampers Active Baby пелените се одобрени од Skin Health Alliance (Pampers diapers се SHA сертифицирани и безббедни за бебешката кожа)
 • Големина на пакувањето (за тежина): од 11-16кг.
 • 2x60 пелени

 

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9A4UTCGGSK

EAN /   код

EAN /   код
ANLUVHF938
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.