Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 80X300cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
80X300cm

Ананас ID

Шифра на производот
0RSPJ64LE2

EAN /   код

EAN /   код
ANRS6DHNPA
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 80X300cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
80X300cm

Ананас ID

Шифра на производот
0RSPJ64LE2

EAN /   код

EAN /   код
ANRS6DHNPA

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.