Slike PANDORA EFES Тепих
Slike PANDORA EFES Тепих

PANDORA EFES Тепих

Home Dekor Struga
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 80X150cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80X150cm

Ананас ID

Шифра на производот
UJTPJZ07L6

EAN /   код

EAN /   код
ANZ06DHBAK
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полипропилен.
• Материјал - налик на свилен конец.
• Димензии на тепихот : 80X150cm

Спецификации

Бренд
PANDORA EFES

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80X150cm

Ананас ID

Шифра на производот
UJTPJZ07L6

EAN /   код

EAN /   код
ANZ06DHBAK

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.