Slike PHARMAMED Крема со колаген , 50 ml
Slike PHARMAMED Крема со колаген , 50 ml

PHARMAMED Крема со колаген , 50 ml

Anni Farm
310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и намена :
Кремата со колаген е хранлива крема идеална за нега на сува, набраздена и опуштена кожа.
После триестите години од животот кожата пополека ја губи природната еластичност и напнатост.
Причина за тоа е постепеното пропаѓање на колагените влакна.
Додатокот на колаген во вид на креми може да го забави овој процес.
Благодарение на внимателно одбраната комбинација на природните состојки во вид на јојоба масло, бадемовото масло, Е витамин и колаген оваа крема го забавува процесот на стареење на кожата на вашето лице.
Може да се користи и како дневна и како ноќна крема, а наменета е за после тиесетата година од животот.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Ананас ID

Шифра на производот
G61ZZKU279

EAN /   код

EAN /   код
3870132000929
310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и намена :
Кремата со колаген е хранлива крема идеална за нега на сува, набраздена и опуштена кожа.
После триестите години од животот кожата пополека ја губи природната еластичност и напнатост.
Причина за тоа е постепеното пропаѓање на колагените влакна.
Додатокот на колаген во вид на креми може да го забави овој процес.
Благодарение на внимателно одбраната комбинација на природните состојки во вид на јојоба масло, бадемовото масло, Е витамин и колаген оваа крема го забавува процесот на стареење на кожата на вашето лице.
Може да се користи и како дневна и како ноќна крема, а наменета е за после тиесетата година од животот.

Спецификации

Бренд
PHARMAMED

Ананас ID

Шифра на производот
G61ZZKU279

EAN /   код

EAN /   код
3870132000929

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.