Selected image for PHARMANOVA Soldevit масло за орална употреба , 10 ml

PHARMANOVA Soldevit масло за орална употреба , 10 ml

450ДЕН

Опис на производот

Soldevit се првите и единствени производи на витамин Д3 со пумпа за дозирање, што овозможува лесно и точно дозирање и администрација на витамин Д3 и му помага на нашето тело така што:го одржува здравјето на коските и забите,овозможува нормална функција на мускулите,го зајакнува имунолошкиот систем.

Спецификации

Бренд
Pharmanova

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XBM6XQT2DE

EAN /   код

EAN /   код
8606004139764
450ДЕН

Опис на производот

Soldevit се првите и единствени производи на витамин Д3 со пумпа за дозирање, што овозможува лесно и точно дозирање и администрација на витамин Д3 и му помага на нашето тело така што:го одржува здравјето на коските и забите,овозможува нормална функција на мускулите,го зајакнува имунолошкиот систем.

Спецификации

Бренд
Pharmanova

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XBM6XQT2DE

EAN /   код

EAN /   код
8606004139764
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.