0 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
1 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
2 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
3 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
4 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
5 thumbnail image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL
Selected image for PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL

PHILIPS Lumea Фотоепилатор BRI921-00 Special Beauty Edition Lumea IPL

Бител
21.990 ДЕНЗаштеда 2.199 ДЕН
19.791ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 30/05/2024

Опис на производот

Philips Lumea Advanced BRI921/00.

Боја на производот: Розова, Бела

Технологија за отстранување влакна: Интензивно пулсно осветлување (IPL)

Време за третман на цела нога: 15 мин..

Напојување: Наизменична струја

Тип батерија: AAA

 AC влезен напон: 100 - 240 V

 • Депилатор за трајна депилација
 • Најмалку 85% намалување на влакната по 3 третмани
 • Голем прозорец за третман за брза апликација на големи површини како нозете
 • 5 нагодувања за интензитет на светлина – за прилагодување на Вашиот тип на кожа
 • Режим на лизгање и генерирање импулс
 • 250 000 импулси: доволно за до 20 години употреба
 • + Satin Compact пенкало тример: дискретна алатка што прави брзо и лесно

отстранување дури и на најфините влакна на лицето

 • Сензор за боја на кожата за дополнителна заштита
 • Систем за безбедност кој спречува ненамерно трепкање
 • Интегриран UV филтер
 • Со кабел
 • Зони на третман:

Тело – Бикини зона, под пазуви, раце, нозе, стомак
Лице – Надусници, брада, образи и други сензитивни делови од лицето

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TC86MTJB43

EAN /   код

EAN /   код
8710103871941
21.990 ДЕНЗаштеда 2.199 ДЕН
19.791ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 30/05/2024

Опис на производот

Philips Lumea Advanced BRI921/00.

Боја на производот: Розова, Бела

Технологија за отстранување влакна: Интензивно пулсно осветлување (IPL)

Време за третман на цела нога: 15 мин..

Напојување: Наизменична струја

Тип батерија: AAA

 AC влезен напон: 100 - 240 V

 • Депилатор за трајна депилација
 • Најмалку 85% намалување на влакната по 3 третмани
 • Голем прозорец за третман за брза апликација на големи површини како нозете
 • 5 нагодувања за интензитет на светлина – за прилагодување на Вашиот тип на кожа
 • Режим на лизгање и генерирање импулс
 • 250 000 импулси: доволно за до 20 години употреба
 • + Satin Compact пенкало тример: дискретна алатка што прави брзо и лесно

отстранување дури и на најфините влакна на лицето

 • Сензор за боја на кожата за дополнителна заштита
 • Систем за безбедност кој спречува ненамерно трепкање
 • Интегриран UV филтер
 • Со кабел
 • Зони на третман:

Тело – Бикини зона, под пазуви, раце, нозе, стомак
Лице – Надусници, брада, образи и други сензитивни делови од лицето

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TC86MTJB43

EAN /   код

EAN /   код
8710103871941
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.