Slike PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети
Slike PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети

PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети

Anni Farm
75ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Plivit-Ц 50mg за деца
Опис: Пливит Ц таблети се користат за превенција и лекување на скорбут и при недостаток на витамин Ц во организмот (хиповитаминоза). Состав: Пливит Ц таблети содржат аскорбинска киселина (витамин Ц).

Спецификации

Бренд
PLIVA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
CEFMUSFFQ4

EAN /   код

EAN /   код
3850114205788
75ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Plivit-Ц 50mg за деца
Опис: Пливит Ц таблети се користат за превенција и лекување на скорбут и при недостаток на витамин Ц во организмот (хиповитаминоза). Состав: Пливит Ц таблети содржат аскорбинска киселина (витамин Ц).

Спецификации

Бренд
PLIVA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
CEFMUSFFQ4

EAN /   код

EAN /   код
3850114205788
Понуди од други продавачи за истиот производ
PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети
PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети
68ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети
PLIVA Plivit c 50mg/ 30 таблети
68ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.