Selected image for PLIVA Synopen маст , 20 g

PLIVA Synopen маст , 20 g

225ДЕН

Опис на производот

Само за употреба на кожа.
Синопен маст во тенок слој се нанесува и се втрива на заболениот дел од кожата, два или три пати на ден.
Воколку симптомите и покрај употребата на СИНОПЕН маст се влошуваат или воколку не се ублажат во тек на 3 дена од примената на лекот, потребна е консултација со лекар.

Спецификации

Бренд
PLIVA

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HZL6X3G51R

EAN /   код

EAN /   код
3850114202398
225ДЕН

Опис на производот

Само за употреба на кожа.
Синопен маст во тенок слој се нанесува и се втрива на заболениот дел од кожата, два или три пати на ден.
Воколку симптомите и покрај употребата на СИНОПЕН маст се влошуваат или воколку не се ублажат во тек на 3 дена од примената на лекот, потребна е консултација со лекар.

Спецификации

Бренд
PLIVA

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HZL6X3G51R

EAN /   код

EAN /   код
3850114202398
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.