Slike PRO PLAN Medium ADULT Sensitive Digestion (Grain Free) Крекери со Мисирка [Вреќа 12кг]
Slike PRO PLAN Medium ADULT Sensitive Digestion (Grain Free) Крекери со Мисирка [Вреќа 12кг]

PRO PLAN Medium ADULT Sensitive Digestion (Grain Free) Крекери со Мисирка [Вреќа 12кг]

PET HOUSE
5.820 ДЕНЗаштеда 582 ДЕН
5.238ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за возрасни кучиња со среден и голем раст и осетлив стомак.
- без вештачки додатоци.
- содржи антиоксиданти од природно потекло.
- без житарки.
- специјален микс на хранливи состојки за здрава цревна флора.
- лесно сварлива храна за кучиња со осетлив стомак.
- содржи пробиотици кои е научно докажано дека помагаат во зголемување на бифидобактеријата која ја балансира цревната микрофлора.
- помага во одржување на здрави црева и добра столица на кучето.
- содржи високо квалитетни парчиња Мисирка.

Спецификации

Бренд
Pro Plan

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
5IEDG3FB14

EAN /   код

EAN /   код
7613036731997
5.820 ДЕНЗаштеда 582 ДЕН
5.238ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за возрасни кучиња со среден и голем раст и осетлив стомак.
- без вештачки додатоци.
- содржи антиоксиданти од природно потекло.
- без житарки.
- специјален микс на хранливи состојки за здрава цревна флора.
- лесно сварлива храна за кучиња со осетлив стомак.
- содржи пробиотици кои е научно докажано дека помагаат во зголемување на бифидобактеријата која ја балансира цревната микрофлора.
- помага во одржување на здрави црева и добра столица на кучето.
- содржи високо квалитетни парчиња Мисирка.

Спецификации

Бренд
Pro Plan

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
5IEDG3FB14

EAN /   код

EAN /   код
7613036731997
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.