0 thumbnail image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
1 thumbnail image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
2 thumbnail image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
3 thumbnail image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
4 thumbnail image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
Selected image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
Selected image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
Selected image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
Selected image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L
Selected image for PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L

PUMA Машки патики ST RUNNER V3 L

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Лице: Кожа
Постава: Текстил
Ѓон: Гума
Боја: Бела

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
5MR2ANXDRJ

EAN /   код

EAN /   код
ANYOAM8KSA
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Лице: Кожа
Постава: Текстил
Ѓон: Гума
Боја: Бела

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
5MR2ANXDRJ

EAN /   код

EAN /   код
ANYOAM8KSA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.