0 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
1 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
2 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
3 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
4 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
5 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
6 thumbnail image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258
Selected image for RAF Пегла за патување 1258

RAF Пегла за патување 1258

1.790 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 05/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Супер квалитетна и компактна пегла за патување од брендот Raf која ќе можете да ја понесете секаде со вас.
Пеглата за патување од брендот Raf ќе ви овозможи да изгледате средено секогаш кога патувате некаде.
Компактните димензии и иновативниот дизајн кој овозможува рачката на пеглата да се собере ја прави преносна и затоа нема да ви зафаќа простор во вашиот багаж.
Пеглата е со јачина од 1000w и има резервоар за вода од 80мл а исто така е опремена и со најновата Pro Heat технолгија што значи брзо загревање и континуирана пареа.
Керамичката подлога загрева секаде рамномерно и спречува материјалот кој се пегла да се залепи на пеглата.
Пеглата има прилагодлива температура и одговара за пеглање на сите видови материјали.
Затоа што ја има опцијата со континуирана пареа пеглата можете да ја користите и вертикално, односно да пеглате алишта дирекно на закачалка.

Спецификации

Бренд
RAF

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OGTLUR0G7I

EAN /   код

EAN /   код
ANN1LKSPOH
1.790 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 05/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Супер квалитетна и компактна пегла за патување од брендот Raf која ќе можете да ја понесете секаде со вас.
Пеглата за патување од брендот Raf ќе ви овозможи да изгледате средено секогаш кога патувате некаде.
Компактните димензии и иновативниот дизајн кој овозможува рачката на пеглата да се собере ја прави преносна и затоа нема да ви зафаќа простор во вашиот багаж.
Пеглата е со јачина од 1000w и има резервоар за вода од 80мл а исто така е опремена и со најновата Pro Heat технолгија што значи брзо загревање и континуирана пареа.
Керамичката подлога загрева секаде рамномерно и спречува материјалот кој се пегла да се залепи на пеглата.
Пеглата има прилагодлива температура и одговара за пеглање на сите видови материјали.
Затоа што ја има опцијата со континуирана пареа пеглата можете да ја користите и вертикално, односно да пеглате алишта дирекно на закачалка.

Спецификации

Бренд
RAF

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OGTLUR0G7I

EAN /   код

EAN /   код
ANN1LKSPOH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.