Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин
Slike Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин

Ремингтон Пегла за коса S8598 Кератин

Нептун
5.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Ремингтон S 8598

Карактеристики:

 • Тип: пегла за исправување
 • Технологија: Топло
 • Температура (максимум): 230 °C
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Автоматско исклучување по: 60 мин.
 • Температура: 160 °C
 • Ширина на грејната плоча: 11 cm

Спецификации

Бренд
Remington

Карактеристики

Боја на производот
Црна
температура (макс)
230 °C
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
69M05F9VU8

EAN /   код

EAN /   код
4008496938322
5.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ремингтон S 8598

Карактеристики:

 • Тип: пегла за исправување
 • Технологија: Топло
 • Температура (максимум): 230 °C
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Автоматско исклучување по: 60 мин.
 • Температура: 160 °C
 • Ширина на грејната плоча: 11 cm

Спецификации

Бренд
Remington

Карактеристики

Боја на производот
Црна
температура (макс)
230 °C
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
69M05F9VU8

EAN /   код

EAN /   код
4008496938322
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.