Selected image for RFM Пенкало

RFM Пенкало

D Sport
190 ДЕНЗаштеда 95 ДЕН
95ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Пенкало

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
S9K90G23IE

EAN /   код

EAN /   код
2000004575212
190 ДЕНЗаштеда 95 ДЕН
95ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Пенкало

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
S9K90G23IE

EAN /   код

EAN /   код
2000004575212
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.