Selected image for RFM Роковник

RFM Роковник

D Sport
420 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
210ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Роковник

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
H0K90GEN6T

EAN /   код

EAN /   код
2000004575205
420 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
210ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Роковник

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
H0K90GEN6T

EAN /   код

EAN /   код
2000004575205
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.