Selected image for RFM Стикери

RFM Стикери

D Sport
80 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Стикери

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
94K902PBMW

EAN /   код

EAN /   код
2000004575144
80 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Стикери

Спецификации

Бренд
RFM

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
94K902PBMW

EAN /   код

EAN /   код
2000004575144
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.