Selected image for RIEDEL Чаши "o" buy 8 pay 6 cabernet / merlot

RIEDEL Чаши "o" buy 8 pay 6 cabernet / merlot

Вино М (Wine.mk)
2.360ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

RIEDEL Чаши "o" buy 8 pay 6 cabernet / merlot

Спецификации

Бренд
RIEDEL

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
UWXIDSX19X

EAN /   код

EAN /   код
ANUVAPCZNH
2.360ДЕН

Опис на производот

RIEDEL Чаши "o" buy 8 pay 6 cabernet / merlot

Спецификации

Бренд
RIEDEL

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
UWXIDSX19X

EAN /   код

EAN /   код
ANUVAPCZNH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.