Slike RIGENFORTE Шампон за коса 250мл
Slike RIGENFORTE Шампон за коса 250мл

RIGENFORTE Шампон за коса 250мл

Anni Farm
380ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот Rigenforte Biotinax против опаѓање го запира опаѓањето на косата, го забрзува растот и го намалува кршењето и кршењето на косата.Погоден е за тенка и кршлива коса, го подобрува волуменот, ја тонизира и хидрира косата, ја намалува штетата предизвикана од сонце, ветер, смог и бои за коса . Погодна е и за коса третирана со кератин.

Спецификации

Бренд
RIGENFORTE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
250 ml
Состојки
АКВА, НАТРИУМ ЛАУРИЛ СУЛФАТ, КОКО-ГЛУКОЗИД, КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН, БИОТИН, МЕТИОНИН, ТЕТРАНАТРОДИУМ ДИСУКЦИНОИЛ ЦИСТИН, ПАНТЕНОЛ, RUBUS IDEAEUS LEAF CULTUREFLUMLITH PARATERI, РИОЛ, ГЛИЦЕРИН, ГЛИЦЕРИЛ ОЛЕАТ, ПОЛИГЛИЦЕРИЛ-4 КАПРИЛАТ, ГУАР ХИДРОКСИПРПИЛТРИМОНИУМ ХЛОРИД, НАТРИУМ ГЛУКОНАТ, НАТРИУМ ЛАУРОИЛ ГЛУТАМАТ, ДЕЦИЛ ГЛУКОЗИД, ДИГЛИЦЕРИН, ДЕКСТРАН, АЦЕТИЛ ТЕТРАПЕПТИД-3, МЕНТОЛ, БУТИЛЕН ГЛИКОЛ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, КАЛИНСКИОТ, КАЛИУМБИУМСИУМ.
Како да се користи
За секојдневно миење и нега на коса склона кон кршење и опаѓање.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
43E7CZ38QH

EAN /   код

EAN /   код
8008843132645
380ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот Rigenforte Biotinax против опаѓање го запира опаѓањето на косата, го забрзува растот и го намалува кршењето и кршењето на косата.Погоден е за тенка и кршлива коса, го подобрува волуменот, ја тонизира и хидрира косата, ја намалува штетата предизвикана од сонце, ветер, смог и бои за коса . Погодна е и за коса третирана со кератин.

Спецификации

Бренд
RIGENFORTE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
250 ml
Состојки
АКВА, НАТРИУМ ЛАУРИЛ СУЛФАТ, КОКО-ГЛУКОЗИД, КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН, БИОТИН, МЕТИОНИН, ТЕТРАНАТРОДИУМ ДИСУКЦИНОИЛ ЦИСТИН, ПАНТЕНОЛ, RUBUS IDEAEUS LEAF CULTUREFLUMLITH PARATERI, РИОЛ, ГЛИЦЕРИН, ГЛИЦЕРИЛ ОЛЕАТ, ПОЛИГЛИЦЕРИЛ-4 КАПРИЛАТ, ГУАР ХИДРОКСИПРПИЛТРИМОНИУМ ХЛОРИД, НАТРИУМ ГЛУКОНАТ, НАТРИУМ ЛАУРОИЛ ГЛУТАМАТ, ДЕЦИЛ ГЛУКОЗИД, ДИГЛИЦЕРИН, ДЕКСТРАН, АЦЕТИЛ ТЕТРАПЕПТИД-3, МЕНТОЛ, БУТИЛЕН ГЛИКОЛ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, КАЛИНСКИОТ, КАЛИУМБИУМСИУМ.
Како да се користи
За секојдневно миење и нега на коса склона кон кршење и опаѓање.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
43E7CZ38QH

EAN /   код

EAN /   код
8008843132645

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.