Selected image for SALUS Floradiks таблети , 84 парчиња

SALUS Floradiks таблети , 84 парчиња

757ДЕН

Опис на производот

Таблети со железо во комбинација со витамини од групата B и витамин C.
Дополнително железо за возрасни, бремени жени и доилки.
Железото придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем и го отстранува трајното чуство на замор и исцрпеност.
За третман на анемии во тек на бременост и доење и возрасни.
Без алкохол,конзерванси,вештачки бои,без глутен и засладувачи.
MADE IN GERMANY
Дозирање:Возрасни од 12 години: 1-3таблети на ден, пред оброк.

Спецификации

Бренд
SALUS

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AX37XL151B

EAN /   код

EAN /   код
4004148339998
757ДЕН

Опис на производот

Таблети со железо во комбинација со витамини од групата B и витамин C.
Дополнително железо за возрасни, бремени жени и доилки.
Железото придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем и го отстранува трајното чуство на замор и исцрпеност.
За третман на анемии во тек на бременост и доење и возрасни.
Без алкохол,конзерванси,вештачки бои,без глутен и засладувачи.
MADE IN GERMANY
Дозирање:Возрасни од 12 години: 1-3таблети на ден, пред оброк.

Спецификации

Бренд
SALUS

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AX37XL151B

EAN /   код

EAN /   код
4004148339998
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.