Slike SATISFYER Мастурбатор SATISFYER Egg riffle
Slike SATISFYER Мастурбатор SATISFYER Egg riffle

SATISFYER Мастурбатор SATISFYER Egg riffle

Fantazija
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SATISFYER Masturbator Egg riffle е иновативна секс играчка која ќе го воодушеви секој маж.
Овој мастурбатор е направен од квалитетен Hydro-Active TPE материјал.
Оваа револуционерна технологија е совршена за почетници, бидејќи им овозможува на корисниците да постигнат максимална стимулација на пенисот. Благодарение на Hydro-Active технологијата не е потребно да користите лубрикант, доволна е само вода.
Производот има фантастична текстура и ја стимулира целата должина на пенисот. Поради својата компактна големина, совршен е за патувања. Флексибилен е и растеглив, па ќе им одговара на сите. Додадете малку вода и препуштете се на незаборавни моменти на уживање со јајцето мастурбатор.

Спецификации

Бренд
SATISFYER

Ананас ID

Шифра на производот
IHNP10J3YQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDV8Z0T9X
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SATISFYER Masturbator Egg riffle е иновативна секс играчка која ќе го воодушеви секој маж.
Овој мастурбатор е направен од квалитетен Hydro-Active TPE материјал.
Оваа револуционерна технологија е совршена за почетници, бидејќи им овозможува на корисниците да постигнат максимална стимулација на пенисот. Благодарение на Hydro-Active технологијата не е потребно да користите лубрикант, доволна е само вода.
Производот има фантастична текстура и ја стимулира целата должина на пенисот. Поради својата компактна големина, совршен е за патувања. Флексибилен е и растеглив, па ќе им одговара на сите. Додадете малку вода и препуштете се на незаборавни моменти на уживање со јајцето мастурбатор.

Спецификации

Бренд
SATISFYER

Ананас ID

Шифра на производот
IHNP10J3YQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDV8Z0T9X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.