0 thumbnail image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
1 thumbnail image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
2 thumbnail image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
3 thumbnail image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
Selected image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
Selected image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
Selected image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар
Selected image for Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар

Семеен базен INTEX 2,29 x 1,47 x 0,46 мандарински пливачки центар

Ananas direct badge iconбрзо
1.800 ДЕНЗаштеда 601 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

  • Димензии на базен: 229 x 147 x 46 cm
  • 2 прстени на надувување
  • Капацитет: 600 l
  • Приклучок за одвод
  • Поправете ја закрпата

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
4.23 kg
Ширина
1470 mm
Висина
460 mm

Карактеристики

Други карактеристики
Должина на производот (cm) [cm]:229;
Капацитет (L)
600 L

Ананас ID

Шифра на производот
XR0XL7J03Z

EAN /   код

EAN /   код
6941057401072
1.800 ДЕНЗаштеда 601 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

  • Димензии на базен: 229 x 147 x 46 cm
  • 2 прстени на надувување
  • Капацитет: 600 l
  • Приклучок за одвод
  • Поправете ја закрпата

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
4.23 kg
Ширина
1470 mm
Висина
460 mm

Карактеристики

Други карактеристики
Должина на производот (cm) [cm]:229;
Капацитет (L)
600 L

Ананас ID

Шифра на производот
XR0XL7J03Z

EAN /   код

EAN /   код
6941057401072
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.