Slike SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл
Slike SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл

SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл

Anni Farm
850ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Традиционален германски рецепт со алпски билки! Alpine Balm е германски производ направен според традиционален рецепт од внимателно избрани лековити билки од алпскиот регион, а најважни се: нане, рузмарин, бор масло, ментол, еукалиптус и други. Помага при:
Болки во грбот и вкочанетост
Болка и вкочанетост на вратот, рамената, колената, колковите
Болка и вкочанетост во нозете и стапалата
Болки во мускулите и зглобовите
Ревматски заболувања, артритис, ишијас
Главоболка и слаба циркулација
За опоравување по скршеници и истегнување
За масажа пред, за време и после тренинг
Пакување: 200 мл

Спецификации

Бренд
SEPTIMA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
8D9MUPUYLB

EAN /   код

EAN /   код
4205887890126
850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Традиционален германски рецепт со алпски билки! Alpine Balm е германски производ направен според традиционален рецепт од внимателно избрани лековити билки од алпскиот регион, а најважни се: нане, рузмарин, бор масло, ментол, еукалиптус и други. Помага при:
Болки во грбот и вкочанетост
Болка и вкочанетост на вратот, рамената, колената, колковите
Болка и вкочанетост во нозете и стапалата
Болки во мускулите и зглобовите
Ревматски заболувања, артритис, ишијас
Главоболка и слаба циркулација
За опоравување по скршеници и истегнување
За масажа пред, за време и после тренинг
Пакување: 200 мл

Спецификации

Бренд
SEPTIMA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
8D9MUPUYLB

EAN /   код

EAN /   код
4205887890126
Понуди од други продавачи за истиот производ
SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл
SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл
850ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл
SEPTIMA Global nature's alpine balm алпски мелем за болки, 200 мл
850ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.