Slike SHIELDMIXER Шејкер HERO PRO Superman Classic 700 ml
Slike SHIELDMIXER Шејкер HERO PRO Superman Classic 700 ml

SHIELDMIXER Шејкер HERO PRO Superman Classic 700 ml

POLLEO SPORT
760ДЕН

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

Shieldmixer е единствениот шејкер во светот кој користи иновативен систем за мешање во комбинација со врвен TRITAN материјал.

• Револуционерен систем за мешање

 • Поголемо сито ( подобро и побрзо мешање без грутки)
 • Спој на ситото и капакот за подобра хигиенска употреба.
 • Заштитно капаче околу грлото кое ви обезбедува хигиенско отворање на капачето.
 • Капачето е поврзано со грлото и нема повеќе губење на капачињата
 • TritanTM материјал - Премиум материјал како ниедна друга пластика
 • Транспарентна како стакло и исклучително цврста
 • Не содржи BPA или други штетни бисфеноли
 • За разлика од повеќето пластики, не задржува непријатни мириси.
 • Заоблено дно кое Овозможува побрза циркулација на течноста . За подобро и побрзо мешање.
 • Поради заоблените рабови, нема акумулација на остатоци од прав

Спецификации

Бренд
SHIELDMIXER

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DEXOCPRI2Y

EAN /   код

EAN /   код
3858892296776
760ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Shieldmixer е единствениот шејкер во светот кој користи иновативен систем за мешање во комбинација со врвен TRITAN материјал.

• Револуционерен систем за мешање

 • Поголемо сито ( подобро и побрзо мешање без грутки)
 • Спој на ситото и капакот за подобра хигиенска употреба.
 • Заштитно капаче околу грлото кое ви обезбедува хигиенско отворање на капачето.
 • Капачето е поврзано со грлото и нема повеќе губење на капачињата
 • TritanTM материјал - Премиум материјал како ниедна друга пластика
 • Транспарентна како стакло и исклучително цврста
 • Не содржи BPA или други штетни бисфеноли
 • За разлика од повеќето пластики, не задржува непријатни мириси.
 • Заоблено дно кое Овозможува побрза циркулација на течноста . За подобро и побрзо мешање.
 • Поради заоблените рабови, нема акумулација на остатоци од прав

Спецификации

Бренд
SHIELDMIXER

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DEXOCPRI2Y

EAN /   код

EAN /   код
3858892296776
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.