Slike SHOT Бланш за коса 25 гр.
Ново
Slike SHOT Бланш за коса 25 гр.
Ново

SHOT Бланш за коса 25 гр.

Premium Professional
70ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SHOT Бланшот за коса e иновативен производ кој одлично ја избелува косата.
Збогатен е со виолетово-сини пигменти за осветлување на топлите тонови и успешно се спротиставува на жолто-портокаловите тонови.
Погоден е за секаква техника на осветлување и ја осветлува косата до 6 тона.
Има пријатен мирис на јаболко.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
YCSXOHMUWA

EAN /   код

EAN /   код
8031246010043
70ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SHOT Бланшот за коса e иновативен производ кој одлично ја избелува косата.
Збогатен е со виолетово-сини пигменти за осветлување на топлите тонови и успешно се спротиставува на жолто-портокаловите тонови.
Погоден е за секаква техника на осветлување и ја осветлува косата до 6 тона.
Има пријатен мирис на јаболко.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
YCSXOHMUWA

EAN /   код

EAN /   код
8031246010043

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.