Slike SHOT Хидроген 12% - 100 мл.
Ново
Slike SHOT Хидроген 12% - 100 мл.
Ново

SHOT Хидроген 12% - 100 мл.

Premium Professional
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидрогенот 12% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати на светлите тонови / плавите нијанси професионалните фарби за коса.
Погоден е за бланширање.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
2BTXOD06TO

EAN /   код

EAN /   код
8031246006626
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидрогенот 12% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати на светлите тонови / плавите нијанси професионалните фарби за коса.
Погоден е за бланширање.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
2BTXOD06TO

EAN /   код

EAN /   код
8031246006626

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.