Selected image for SHOT Хидроген 3% - 100 мл.

SHOT Хидроген 3% - 100 мл.

Premium Professional
40ДЕН

Опис на производот

Хидрогенот 3% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати со професионалните фарби за коса.
Погоден е за сите традиционални оксидативни употреби со професионални производи.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.94 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YQTXOGLHT0

EAN /   код

EAN /   код
8031246006589
40ДЕН

Опис на производот

Хидрогенот 3% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати со професионалните фарби за коса.
Погоден е за сите традиционални оксидативни употреби со професионални производи.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.94 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YQTXOGLHT0

EAN /   код

EAN /   код
8031246006589
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.