Slike SHOT Хидроген 6% - 100 мл.
Ново
Slike SHOT Хидроген 6% - 100 мл.
Ново

SHOT Хидроген 6% - 100 мл.

Premium Professional
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидрогенот 6% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати со професионалните фарби за коса.
Погоден е за сите традиционални оксидативни употреби со професионални производи.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
G2TXO7HK2N

EAN /   код

EAN /   код
8031246006596
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидрогенот 6% е идеален производ за развој на оксидирачки ефект и постигнување најдобри резултати со професионалните фарби за коса.
Погоден е за сите традиционални оксидативни употреби со професионални производи.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
G2TXO7HK2N

EAN /   код

EAN /   код
8031246006596

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.