Selected image for SHOT Кондиционер за кадрава коса 250 мл.

SHOT Кондиционер за кадрава коса 250 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Опис на производот

Маска која ги одржува кадриците дефинирани, хидрирани и еластични.
Начин на употреба: нанесете на влажна коса, исчешлајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TTSXO76IRE

EAN /   код

EAN /   код
8031246014096
450ДЕН

Опис на производот

Маска која ги одржува кадриците дефинирани, хидрирани и еластични.
Начин на употреба: нанесете на влажна коса, исчешлајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TTSXO76IRE

EAN /   код

EAN /   код
8031246014096
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.