Slike SHOT Кондиционер за оштетена коса ANTIAGE 1000 мл.
Ново
Slike SHOT Кондиционер за оштетена коса ANTIAGE 1000 мл.
Ново

SHOT Кондиционер за оштетена коса ANTIAGE 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Кондиционерот AntiAge od Shot е идеален избор за вашата косата, за одржување на нејзината живост и виталност.
Најдобро е да се користи во комбинација со шампонот од серијата AntiAge за постигнување на комплетни резултати.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
MSTXOPQBYT

EAN /   код

EAN /   код
8031246009610
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Кондиционерот AntiAge od Shot е идеален избор за вашата косата, за одржување на нејзината живост и виталност.
Најдобро е да се користи во комбинација со шампонот од серијата AntiAge за постигнување на комплетни резултати.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
MSTXOPQBYT

EAN /   код

EAN /   код
8031246009610

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.