Selected image for SHOT Кондиционер за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.

SHOT Кондиционер за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Опис на производот

Кондиционерот AntiAge od Shot е идеален избор за вашата косата, за одржување на нејзината живост и виталност.
Најдобро е да се користи во комбинација со шампонот од серијата AntiAge за постигнување на комплетни резултати.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AOSXOYFN7N

EAN /   код

EAN /   код
8031246009481
450ДЕН

Опис на производот

Кондиционерот AntiAge od Shot е идеален избор за вашата косата, за одржување на нејзината живост и виталност.
Најдобро е да се користи во комбинација со шампонот од серијата AntiAge за постигнување на комплетни резултати.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AOSXOYFN7N

EAN /   код

EAN /   код
8031246009481
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.