Slike SHOT MultiAction Спреј за коса 13 во 1 - 250 мл.
Ново
Slike SHOT MultiAction Спреј за коса 13 во 1 - 250 мл.
Ново

SHOT MultiAction Спреј за коса 13 во 1 - 250 мл.

Premium Professional
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SHOT Мултифункционалниот спреј ја штити, хидрира и дава сјај на косата.
Ја омекнува непослушната коса и ја скротува за стилизирање.
Упатство за употреба: испрскајте на влажна коса и исушете без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
UXTXO0UTFN

EAN /   код

EAN /   код
8031246014416
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SHOT Мултифункционалниот спреј ја штити, хидрира и дава сјај на косата.
Ја омекнува непослушната коса и ја скротува за стилизирање.
Упатство за употреба: испрскајте на влажна коса и исушете без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
UXTXO0UTFN

EAN /   код

EAN /   код
8031246014416

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.