Slike SHOT Шампон против првут NORMALAZING 1000 мл.
Ново
Slike SHOT Шампон против првут NORMALAZING 1000 мл.
Ново

SHOT Шампон против првут NORMALAZING 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот за нормализирање од Shot е наменет со цел за нормализирање на косата, намалување на првутот и мрсната коса.
Креиран е за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
4LSXONODPB

EAN /   код

EAN /   код
8031246009696
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот за нормализирање од Shot е наменет со цел за нормализирање на косата, намалување на првутот и мрсната коса.
Креиран е за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
4LSXONODPB

EAN /   код

EAN /   код
8031246009696

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.