Selected image for SHOT Шампон против првут NORMALAZING 250 мл.

SHOT Шампон против првут NORMALAZING 250 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Опис на производот

Шампонот за нормализирање од Shot е достапен во амбалажаод 250 мл и е наменет за нормализирање на косата, намалувајќи го првутот и мрсната коса.
Креиран е за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
69TXOVVW7O

EAN /   код

EAN /   код
8031246009443
400ДЕН

Опис на производот

Шампонот за нормализирање од Shot е достапен во амбалажаод 250 мл и е наменет за нормализирање на косата, намалувајќи го првутот и мрсната коса.
Креиран е за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
69TXOVVW7O

EAN /   код

EAN /   код
8031246009443
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.