Slike SHOT Шампон за кадрава коса 1000 мл.
Ново
Slike SHOT Шампон за кадрава коса 1000 мл.
Ново

SHOT Шампон за кадрава коса 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампон кој ги одржува кадриците дефинирани, хидратантни и еластични.
Начин на употреба: нанесете на влажна коса, масирајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
J7TXO32V2O

EAN /   код

EAN /   код
8031246014102
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампон кој ги одржува кадриците дефинирани, хидратантни и еластични.
Начин на употреба: нанесете на влажна коса, масирајте, почекајте 2 минути и исплакнете.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
J7TXO32V2O

EAN /   код

EAN /   код
8031246014102

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.