Selected image for SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 1000 мл.

SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Опис на производот

Шампонот од SHOT е идеален избор за негување на вашата коса одржувајчи го младешиот иглед.
Со помош на гобатата формула, ја хидрира вашата коса, правејќи ја мека и блескава.
Со редовна употреба на шампонот AntiAge ќе забележите голема разлика во текстурата и живоста на вашата коса.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2JSXOVL7C7

EAN /   код

EAN /   код
8031246009627
900ДЕН

Опис на производот

Шампонот од SHOT е идеален избор за негување на вашата коса одржувајчи го младешиот иглед.
Со помош на гобатата формула, ја хидрира вашата коса, правејќи ја мека и блескава.
Со редовна употреба на шампонот AntiAge ќе забележите голема разлика во текстурата и живоста на вашата коса.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2JSXOVL7C7

EAN /   код

EAN /   код
8031246009627
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.