Slike SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.
Ново
Slike SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.
Ново

SHOT Шампон за оштетена коса ANTIAGE 250 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот од SHOT е идеален избор за негување на вашата коса одржувајчи го младешиот иглед.
Со помош на гобатата формула, ја хидрира вашата коса, правејќи ја мека и блескава.
Со редовна употреба на шампонот AntiAge ќе забележите голема разлика во текстурата и живоста на вашата коса.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
HKSXO21F7K

EAN /   код

EAN /   код
8031246009405
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот од SHOT е идеален избор за негување на вашата коса одржувајчи го младешиот иглед.
Со помош на гобатата формула, ја хидрира вашата коса, правејќи ја мека и блескава.
Со редовна употреба на шампонот AntiAge ќе забележите голема разлика во текстурата и живоста на вашата коса.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
HKSXO21F7K

EAN /   код

EAN /   код
8031246009405

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.