Slike SHOT Спреј за кадрава коса 150 мл.
Ново
Slike SHOT Спреј за кадрава коса 150 мл.
Ново

SHOT Спреј за кадрава коса 150 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спреј за коса кој оживува и ги прави локните поубави и еластични.
Начин на употреба: испрскајте на влажна коса и продолжете со извртување.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
SBSXO3CNDQ

EAN /   код

EAN /   код
8031246014140
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спреј за коса кој оживува и ги прави локните поубави и еластични.
Начин на употреба: испрскајте на влажна коса и продолжете со извртување.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
SBSXO3CNDQ

EAN /   код

EAN /   код
8031246014140

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.