Selected image for Шише пластично 330мл

Шише пластично 330мл

Loco Croco
395ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

• Долга цевка произведена од силикон и анти-колична вентилација
• Дебела непропустлива завртка
• Широк отвор за лесно полнење и чистење
• Цевката е компатиблина со сите шишиња произведени од брендот nip

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
ZUGFVJ1B5Q

EAN /   код

EAN /   код
ANU27VQ2UH
395ДЕН

Опис на производот

• Долга цевка произведена од силикон и анти-колична вентилација
• Дебела непропустлива завртка
• Широк отвор за лесно полнење и чистење
• Цевката е компатиблина со сите шишиња произведени од брендот nip

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
ZUGFVJ1B5Q

EAN /   код

EAN /   код
ANU27VQ2UH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.