Selected image for Шише со вода ARENA Cyclamen

Шише со вода ARENA Cyclamen

D Sport
699 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
489ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Циклама

Опис на производот

Шише со вода ARENA Cyclamen

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Циклама

Ананас ID

Шифра на производот
JEO9FN1V0M

EAN /   код

EAN /   код
3468336624487
699 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
489ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шише со вода ARENA Cyclamen

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Циклама

Ананас ID

Шифра на производот
JEO9FN1V0M

EAN /   код

EAN /   код
3468336624487
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.