Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер
Slike SONIFER електричен рачен миксер

SONIFER електричен рачен миксер

Vision Centar Gostivar
1.299ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс+пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 300W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Инокс+пластика

Ананас ID

Шифра на производот
DVYS7A0DU7

EAN /   код

EAN /   код
6971184580937
1.299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс+пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 300W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Инокс+пластика

Ананас ID

Шифра на производот
DVYS7A0DU7

EAN /   код

EAN /   код
6971184580937

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.