Slike SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8024
Slike SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8024

SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8024

Vision Centar Gostivar
899ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
ZVYS717Z7Y

EAN /   код

EAN /   код
6971184581101
899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
ZVYS717Z7Y

EAN /   код

EAN /   код
6971184581101
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.