Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион
Slike SONIFER Тостер Висион

SONIFER Тостер Висион

Vision Centar Gostivar
1.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика+МеталФрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 1400W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
2SYS7PWC45

EAN /   код

EAN /   код
6971184583341
1.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика+МеталФрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 1400W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
2SYS7PWC45

EAN /   код

EAN /   код
6971184583341

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.