Slike SONIFER Тостер
Slike SONIFER Тостер

SONIFER Тостер

Vision Centar Gostivar
1.199ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 600-700W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
P2ZS73JJET

EAN /   код

EAN /   код
6971184580425
1.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 600-700W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
P2ZS73JJET

EAN /   код

EAN /   код
6971184580425

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.